naše značka

zmrzlina jako žádná jiná

Häagen-Dazs vyrábí již od roku 1961 zmrzlinu jako nikdo jiný . Vizí našeho zakladatele, Reubena Mattuse, bylo vytvořit tu nejlepší zmrzlinu na světě za použití vysoce kvalitních a pečlivě vybraných přísad. Reuben věřil, že pokud si chcete zmrzlinu vychutnat , měl by to být skutečný a naplňující zážitek, a ne "ta studená a sladká věc", jak bylo v jeho době zvykem.

vanilla_flavor_ice_cream

vášeň pro dokonalost

nadšení zmrzlinou

Reuben zasvětil svůj život vytvoření jemné a krémové zmrzliny s příchutěmi, které jsou hodny chuti dospělého člověka. Se svoji manželkou Rose, která měla obchodní talent,  společně uvedli značku Häagen-Dazs s třemi jednoduchými druhy zmrzliny: čokoládová, vanilková a kávová. Díky vášni pro dokonalost trvalo Reubenovi šest let než vyrobil i jahodovou zmrzlinu, která by ho uspokojila.

real_strawberries_crystal_pint

filozofie häagen-dazs

věrní nejvyšší kvalitě

Reubenovou ambicí bylo vytvořit nejlépe chutnající zmrzlinu na světě a jeho oddanost nejvyšším standardům změnila způsob přemýšlení lidí o zmrzlině. Filozofie Häagen-Dazs zůstává dodnes stále stejná. Jsme přesvědčeni, že každý si zaslouží prožít takové potěšení, jež skutečně naplňuje, a to provází vše, co děláme.

crystal_pint_real_cream

100% opravdová smetana a mléko

sdílej ji s těmi, které miluješ

To je důvod, proč každá Häagen-Dazs zmrzlina začíná u 100% pravé smetany a mléka, které smícháním s dalšími pečlivě vybranými ingrediencemi vytvoří zmrzlinu s jedinečnou sametovou strukturou a nezapomenutelnou chutí. Každé sousto Häagen-Dazs je intenzivně potěšující zážitek, tak dobrý, že jej chcete sdílet s těmi, které milujete.

real_thing_or_nothing

reubenův odkaz

prožitek jako žádný jiný

V roce 1961 si Reuben vytknul za cíl vyrobit zmrzlinu, na kterou by mohl být pyšný. My jsme hrdí pokračovatelé jeho odkazu sdílení skutečného potěšení s celým světem - zmrzlinového zážitku jako žádného jiného.